ЦУМ Київ продовжує співпрацювати з українськими дизайнерами і представляє нову капсульну колекцію одягу від бренда LITKOVSKAYA, яка відзначається особливою лаконічністю та практичністю.

«Це вже четверта успішна колаборація ЦУМу з українськими дизайнерами. Ми дуже цінуємо і пишаємося тим, що спеціальні капсули для нас створюють такі відомі дизайнери, як Ліля Літковська. Сподіваємося, що цей весняний міні-гардероб із 12 речей, які ідеально поєднуються між собою, знайде відгук серед клієнток універмагу», — коментує баїнг-директорка ЦУМу Ольга Чайка.

«Слідуючи лейтмотиву LITKOVSKAYA «немає неправильної сторони», тканини в капсулі для ЦУМу двосторонні, що також відображає нашу філософію: те, що приховано від очей, часто не поступається красою лицевій стороні», — відзначає Ліля Літковська.

LITKOVSKAYA x ЦУМ

Нагадаємо, свою першу капсулу одягу ЦУМ випустив із брендом JUL у вересні 2020 року, у грудні світ побачила спільна із D.OLYA колекція хусток, а в березні цього року — лімітована серія виробів із фаянсу ЦУМ x Gunia project.