Перший день літа команда київського ЦУМу відзначає довгоочікуваним відкриттям універмагу та радо запрошує всіх відвідувачів.

Від самого початку повномасштабного вторгнення в Україну ЦУМ був зачинений, проте всі 97 днів команда універмагу продовжувала активну діяльність на локальному та міжнародному ринках. На допомогу волонтерам Територіальної оборони Києва команда ЦУМу передала 150 одиниць теплого одягу, взуття та білизни. Проєкт глобальної ініціативи зі зверненням до міжнародних брендів щодо негайного припинення поставок та закриття магазинів у країні-агресорці був опублікований на ресурсах авторитетних ЗМІ. Як результат – переважна більшість партнерів ЦУМу підтримала санкції, публічно засудивши війну в Україні та призупинивши всю свою бізнес-діяльність на території Росії.

Підтримуючи економіку країни та зберігаючи робочі місця, на початку квітня була відновлена робота онлайн-магазину tsum.ua, а за два тижні потому команда ЦУМу відкрила свій перший pop-up маркет у Львові.

1 червня ЦУМ запрошує всіх на відкриття універмагу, насолодитися атмосферою офлайн-шопінгу, ознайомитися з літнім меню та десертами улюблених кафе та ресторанів, а також помилуватися панорамою міста на терасі Milk Bar.

*Універмаг працює щодня з 10:00 до 20:00. Онлайн-замовлення клієнти можуть отримати в зоні Click&Collect на 2-му поверсі ЦУМу, також доступні послуги безкоштовної доставки та виїзної примірки зі стилістом у межах Києва.

*Універмаг припинятиме свою роботу на час повітряної тривоги та направлятиме відвідувачів до найближчого сховища цивільного захисту населення, розташованого на станції метро «Театральна».

Все буде Україна!

Гід по розпродажу