Ексклюзивна капсульна колекція SJP х ЦУМ Київ, яка була розроблена у колаборації з культовою акторкою та дизайнеркою власного бренду взуття Сарою Джесікою Паркер, вже представлена на 2-му поверсі ЦУМу та в онлайн-магазині tsum.ua.

Уперше команда київського ЦУМу презентує капсулу з міжнародним брендом, над розробкою якої працювала у тісному співробітництві з командою бренду SJP by Sarah Jessiсa Parker. Враховуючи актуальні тенденції та бестселери, була створена унікальна колекція, з точки зору варіації кольорів, фурнітури та деталей.

«Я рада познайомити вас із новими моделями Carina, Windsor та Rampling, дизайн яких я розробила ексклюзивно для ЦУМ Київ. Сподіваюся, ви будете так само у захваті від них, як і я. Передаю свою любов всім українцям», – коментує співробітництво Сара Джесіка Паркер.

«Ми пишаємося результатом колаборації із нашим партнером. Три ексклюзивні моделі туфель на підборах у рожевих та бузкових кольорах виготовлені вручну кращими взуттєвими майстрами Італії та під пильним наглядом самої Сари. Кожна пара вийшла лімітованою кількістю та доступна лише клієнткам ЦУМу – в універмазі та на tsum.ua», – розповідає баїнг-директорка ЦУМ Київ Ольга Чайка

Нагадаємо, що бренд SJP by Sarah Jessica Parker був заснований Сарою у партнерстві з CEO Manolo Blahnik у 2014 році. Сьогодні за яскравими атласними туфлями, босоніжками та ботильйонами шикуються черги в кращих універмагах світу. На початку 2021 року Сара вийшла у прямий ефір на Instagram-сторінці київського ЦУМу, анонсувавши початок продажів в універмазі.