ЦУМ Київ відкриває новий сезон унікальною подією, вперше представляючи капсульну колекцію в співпраці з молодим українським брендом JUL. Ця колаборація покладе початок серії капсул з іншими українськими дизайнерами, які представлені в універмазі.

Колекція JUL x ЦУМ розповідає про осінь у великому місті: від теплого періоду до наближення зимових холодів. В основі капсули тенденції нового сезону, як стилістичні, так і кольорові. Трикотажні сукні та брючні костюми вільного крою для теплої пори сезону, а також водолазки, силуетні костюми в рубчик і об'ємні пуховики, які будуть актуальні в період холодної, глибокої осені. У палітрі переважають чорний, відтінки сірого, camel, пастельний блакитний і червоний. Колекція JUL x ЦУМ створювалася, як універсальний і вичерпний осінній гардероб з 20 одиниць, які легко поєднуються одна з одною.

«Команда ЦУМ тривалий період спостерігала за розвитком напрямку українських дизайнерів. Ідея створення капсульних колекцій обговорювалася досить давно. Сьогодні українські дизайнери визнані в усьому світі і сміливо конкурують на одному ринку з гігантами fashion-індустрії, а великі універмаги практикують колаборації з брендами, представляючи ексклюзивні капсули. Ми дуже натхненні реалізацією цього проекту у співпраці з брендом JUL. Впевнені, що моделі з нашої колекції гармонійно впишуться в гардероби клієнток універмагу і шанувальниць JUL», – прокоментувала Ольга Чайка, баїнг-директор ЦУМ Київ.

«Ми раді, що наша перша співпраця такого роду відбулася саме з ЦУМ. Для всіх ЦУМ давно став місцем для шопінгу номер один. І ми вже дуже хочемо бачити все більше стильних дівчат в одязі з спільної осінньої капсули», – коментує Юлія Логвін, засновниця та креативний директор бренду JUL.

ЦУМ запрошує всіх познайомитися з першою капсульною колекцією JUL x ЦУМ, яка ексклюзивно представлена ​​на 3-му поверсі універмагу.