• вул. Хрещатик, 38
  • 10:00 - 22:00

6 Поверх

Good Wine

Good Wine у ЦУМі – новий, красивий та затишний бар та магазин алкогольних напоїв в одному місці. У меню бару побокально більше ніж півсотні вин, віскі та інших міцних напоїв з усього світу. А також декілька видів пасти та равіолі, салати, м’ясні та сирні тарілки, устриці. Тут також сервірують будь-яку пляшку вина з полички магазину вартістю більше 300 грн без cork fee. На міцний алкоголь діє cork fee у розмірі 400 грн.

У магазині можна придбати усі вина-бестселери Good Wine: всього в асортименті біля 2 000 вин з Італії, Франції, Іспанії, Нового Світу, а також міцний алкоголь, крафтове пиво та безалкогольні напої. 

Спеціалізація кухні: pasta bar.

Площа магазину: 400 м2.

Розклад дегустацій, майстер-класів, вечірок шукайте на сторінці у Facebook. 

6 Поверх

Пивна Дума

"Пивна Дума" - найбільша крафтова пивоварня-ресторан в Україні, яка існує вже понад 5 років. "Пивна Дума" варить класичні сорти пива за авторськими рецептами майстерного пивовара Сергія Гойко. У ЦУМі у Пивному Барі представлено 4 сорти крафтового та понад 100 варіантів бутильованого пива. 

На особливі свята та раз на три місяці "Пивна Дума" варить сезонні ексклюзивні сорти: бурштинове, мюнхенське, ірландський стаут, жовтневе, різдвяне, амбер ель, золотий бельгійський ель. 

 

 

Бренди
Популярні запити
  • {{sItem.Text}}
loading..
На жаль, результатів за вашим запитом не знайдено.
Спробуйте інший запит.
Показано {{searchResult.length}} результатів