• вул. Хрещатик, 38
  • 10:00 - 22:00

Новий погляд на светр

13 Гру 2016

Японські пейзажі на светрах Maison Kitsune

Landscape Pullover

Бути задоволеним своїм зимовим гардеробом — рідкісна радість. Адже небагатьом брендам вдається зробити речі водночас теплими, комфортними та виразно індивідуальними. Але всі ці риси втілені в яскравих светрах Maison Kitsune, що привертають особливу увагу.

Принти з японськими пейзажами, птахами і, звісно, фірмовою лисицею впізнавані у всьому світі. Стильні та прості, вони гарантують власнику бездоганний вигляд і дозволяють вирізнитися серед натовпу. При цьому всі моделі безкомпромісно теплі, адже на 100 % складаються з вовни.

Декілька светрів Maison Kitsune додадуть вашому зимовому гардеробу сучасного акценту і зроблять його варіативним. Їх можна вільно поєднувати з джинсами, спідницями та сукнями будь-якого стилю.

Квітковий принт KENZO

Pompom Kenzo floral print

Якщо шукаєте щось до робочого образу, зверніть увагу на светри KENZO. Вони вирізняються яскравим квітковим принтом на чорному тлі. Завдяки базовому кольору, ці светри чудово комбінуються з діловим одягом: строгими спідницями та брюками.

Назад у 80-і

Jeremie Nassif

Назад у 80-і дивиться молодіжний бренд Isabel Marant Étoile. Їхні прості смугасті светри — поєднання стилю бохо та французького шарму. Широкі та приспущені плечі вибивають їх із загальної концепції зручності та природності форм, але додають бажаної виразності. Такі светри чудово пасуватимуть до вільних джинсів та важкого взуття.

Бренди
Популярні запити
  • {{sItem.Text}}
loading..
На жаль, результатів за вашим запитом не знайдено.
Спробуйте інший запит.
Показано {{searchResult.length}} результатів